a pre všetkých zdravých ľudí preventívne.

Motto: „ Keď budete tvrdo pracovať 10 hodín denne, stanete sa manažérom. Aby ste potom mohli pracovať aj 14 hodín... „

Skutočne je to tak. Manažéri vo všetkých oblastiach spoločnosti pracujú čoraz viac, úlohy pribúdajú a času je žalostne málo. Ustúpiť nie je kam. Chronický stres je veľmi ťažký rizikový faktor viacerých chorôb. Práca pod časovým tlakom, termínované úlohy sú najviac stresujúce. A nakoniec, keď sa človek konečne môže vyspať, spánok neprichádza. Po prebdetej noci, keď človek nad ránom konečne zaspáva, je už čas vstávať. A kolobeh sa opakuje. Aké je východisko? Rôzne látky, vrátane liekov - psychostimulanciá? Energetické nápoje? Káva, čaj? Alkohol? Alebo niečo tvrdšie? Je z toho vôbec nejaké východisko?
My sme presvedčení, že áno.

A to tajomné slovo, ktoré môže pomôcť, znie BEMER.

Áno, možno ste už o tom niečo počuli, že je to liečebný nástroj a pod. BEMER je však užitočný aj pre zdravých ľudí a  práve zdraví ľudia ho potrebujú, aby chorí neboli. Spoločným menovateľom tzv. civilizačných chorôb (vysoký tlak, cukrovka, ischemická choroba srdca, infarkt srdca, krvácanie do mozgu, arterioskleróza a mnoho ďalších) je porucha mikrocirkulácie. BEMER upravuje porušenú mikrocirkuláciu pôsobením na vazomotoriku. Malá pumpa v stene menších arteriol u zdravého človek sa stiahne a uvoľní 3 x za minútu. Vplyvom chronického stresu, a ďalších vplyvov modernej civilizácie sa však tento pohyb spomaľuje na 1x za minútu, prípadne sa úplne zastaví. Krv sa v kapilárach spomalí a bunky nedostávajú potrebné látky. Pričom tieto látky sa v krvi nachádzajú, ale k bunkám sa jednoducho nedostanú. BEMER upraví činnosť vazomotoriky v malých arteriolach. Všetky bunky dostanú kyslík, živiny, vitamíny, minerály atď. a začnú fungovať normálne. Samoregulačné procesy organizmu sa tiež upravia. Zároveň sa to isté udeje aj v malých vénach, ktoré odvádzajú odpad z činnosti našej látkovej výmeny (CO2, kyselinu mliečnu atď.). Človek sa začne cíti lepšie, psychická aj fyzická únava ustupuje. Výkonnosť sa zvyšuje.

Stačí denne 2x 8 minút si ľahnúť na Bemer lôžko a dostanete sa znovu do dobrej kondície, rýchlo si oddýchnete, Vaša výkonnosť sa zvýši. Vaše telo bude znovu fungovať výborne.

Ďalšou ponukou/možnosťou je tzv. spánkový program. Spánok na Bemer matraci je intenzívny, hlboký a človek vstáva výborne oddychnutý a pripravený na ďalší pracovný deň. Vieme nastaviť presný čas, kedy sa človek prebúdza.


Fyzikálna terapia ciev BEMER zlepšuje prekrvenie a okysličenie organizmu, posilňuje imunitu, upravuje acidobázickú rovnováhu a harmonizuje nervový systém.

Kontaktné Údaje

Tehelná 26, Bratislava
info@bmrterapia.sk
+421 911 132 454

Posledné Novinky