Spoločnosť BMR Terapia, s.r.o.

Sídlime v Bratislave a zaoberáme sa:

  • odborným poradenstvom v oblasti prevencie a liečby BEMER-om
  • predajom a prenájmom prístrojov BEMER lekárom aj pacientom
  • vzdelávaním lekárov aj pacientov v používaní technológie BEMER
  • prevádzkujeme ambulanciu pre liečbu a prevenciu Bemerom, v súčasnosti v Bratislave. Plánujeme postupne zakladať ambulancie BEMER na celom Slovensku.
  • venujeme sa aj BEMER technológii pre kone.

Sme oficiálnym Bemer partnerom spoločnosti BEMER International AG Lichtenstein.

BEMER International AG je medzinárodnou spoločnosťou, ktorá je lídrom vo vývoji a výrobe prístrojov na zlepšenie mikrocirkulácie metódou fyzikálnej cievnej terapie tak u ľudí, ako aj u zvierat. Spoločnosť bola založená v roku 1998, sídlo spoločnosti a výrobné jednotky sa nachádzajú v Lichtenštajnsku. V súčasnosti BEMER International AG má pobočky vo viac ako 40 krajinách sveta a ich počet neustále rastie.

BEMER prístroje na fyzikálnu cievnu terapiu sú dostupné od roku 1999. Priaznivé účinky signálu Bemer na zníženú mikrocirkuláciu sú podložené veľkým počtom vedeckých štúdií, ktoré sú publikované aj na medicínskom odbornom portále PubMed. Bemer - List of publications in English and German.

Fyzikálna terapia ciev BEMER zlepšuje prekrvenie a okysličenie organizmu, posilňuje imunitu, upravuje acidobázickú rovnováhu a harmonizuje nervový systém.

Kontaktné Údaje

Tehelná 26, Bratislava
info@bmrterapia.sk
+421 911 132 454

Posledné Novinky